Naruto Role Play TR - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Role Play Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Herhangi bir gün...

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ren Kei

Ren Kei

Herhangi bir gün... Empty
MesajKonu: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 5:49 pm

Kei etrafta öylesine dolaşıyordu.Yapacak bir işi veya görevi yoktu.Etrafta çok insan yoktu çünkü...hava sıcaktı.Kei şimdi fark etmişti bunu.Kendini hemen bir dükkanın içine attı.Bir Sake dükkanıydı.Hemen bir yere oturdu.İçerisi serin ve güzeldi.
Ryuzaki Netsu

Ryuzaki Netsu

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 5:55 pm

Netsu biraz içmek istedi uzun zamandır bir sake keyfi yapmıyordu.
Bulduğu ilk dükkana bodoslama daldı ve bir duble sake istedi
Ren Kei

Ren Kei

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 5:58 pm

Kei Netsuyu gördüğündeKabalaşmış... diye düşündü ve Netsu'nun yanına oturdu.Bir sake söyledi ve İyice kabalaşmışsın dedi ve gelen sake'inden bir yudum aldı.
Ryuzaki Netsu

Ryuzaki Netsu

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:00 pm

Kei seni görmemiştim nasılsın uzun zamandır ortalıklarda yoksun dedi ve bir yudum sake aldı
Neito Reacte

Neito Reacte

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:01 pm

Neito'nun bu sefer ki görevi famfarklıydı.Sadece bu aralar sake dükkanına kaçak ninjaların gizlice girdiğinden orayı gizlice araştırması gerekliydi.Maskesi diğer anbulardan farklı olduğu için anbu olduğu belli olmaz diye düşünüyordu.Yavaşca dükkana girdi ve bir sake için para uzattı.O sırada genç bir bayan dikkatini çekmişti..
Ren Kei

Ren Kei

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:02 pm

Kei güldü.Beni hiç aldırmadın.Sana kabasın dedim ama sen bana gayet sakin bir sesle bunları dedin.Bende aslında seni uzun zamandır görmüyorun Netsu iyiyim sen nasılsın? dedi.
Ryuzaki Netsu

Ryuzaki Netsu

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:05 pm

Aslında uzun zamandır görmediğim için aldırmadım seni özlemiştim şu sıralar görevlerden bitkin düşmüştüm biraz kafa dağıtayım dedim dedi
Ren Kei

Ren Kei

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:07 pm

Bende seni özledim dostum dedi Kei ve Netsu'nun arkasına hafifçe vurdu.Sonra sake'inden geri kalanını içti.Sonra içeri birinin girdiğini fark etti biraz geçte olsa.
Ryuzaki Netsu

Ryuzaki Netsu

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:09 pm

Kei'yi ürkütmek istemiyordu ama içeri bir anbu girmişti hemde büyük ihtimalle konohadandı ne olduğunu bilmesi gerekiyordu hemen dönerim kei dedi
Ren Kei

Ren Kei

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:13 pm

Kei bu dediğine sinir olmuştu.Kız olduğum benim oturup beklemem anlamına gelmiyor dedi ve sonra fısıldadı O ANBUyu ilk ben fark ettim.Maskesi farklı olabilir ama kesin ANBU hissediyorum ve ayağa kalktı.Sonra ANBU'nun yanına oturup Ne güzel bir gün,değil mi? dedi.
Neito Reacte

Neito Reacte

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:17 pm

Bayan'ın kendisini farkettiğini görmüştü.O sırada diğer adam ona doğru geliyordu.İçi tedirgin olmuştu.Adamın konuşmasını bekliyordu.O sırada genç bayan onun yanına gitmişti.

Ne güzel bir gün,değil mi?

Durumu düşünmeye başladı.O bayan adamla konuşurken aniden 2sinin birden buraya gelmesi ANBU olduğunun farkedildiği anlamına geliyordu.Gülümseyerek;

Benim için değil. dedi.Aslında gülümsediği maskesinden belli olmuyordu.Sanki onu heyecan bastırıyordu o sırada adamın konuşmasınıda beklemeliydi.

Ryuzaki Netsu

Ryuzaki Netsu

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:20 pm

Konohalı sanırım bir durum var ama aşırı derecede şüpheli duruyorsun sivillerin yanından uzaklaşmak istiyorum lütfen dışarı çıkalım
Ren Kei

Ren Kei

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:22 pm

Kei Netsuya sinir olmuştu.Onu aldırmıyordu sanki.İkisiyle birlikte dışarı çıktı.Bak ANBU sadece görevini yapıyorsun biliyoruz ama bence maskeni çıkar.Farklı olması her nedense daha çok belli ediyor sanki dedi Kei sakin bir sesle.
Neito Reacte

Neito Reacte

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:27 pm

Neito başını salladı.Dışarı çıkar çıkmaz maskesini çıkarıp çantaya atmıştı.

Evet? demişti ki o sırada bayan gelmişti.

Bak ANBU sadece görevini yapıyorsun biliyoruz ama bence maskeni çıkar.Farklı olması her nedense daha çok belli ediyor sanki

Neito yavaşca başını salladı.

Ryuzaki Netsu

Ryuzaki Netsu

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:28 pm

Anbu şu sıralar boşuz lütfen görevini söyle yardım edebiliriz
Ren Kei

Ren Kei

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:30 pm

Netsu onu rahat bırak.Affedersin arkadaş görevlere bayılırda.Eğer ANBU bunu duyarsa hoşuna gitmez değil mi?Aslında....yardım etmek bende isterim dedi ve sırıttı.
Neito Reacte

Neito Reacte

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:33 pm

Gülümseyerek;

Elbette.Bu aralar bu dükkana gelip kendini belli etmeyen kaçak ninja sayısı yükselmiş.O yüzden araştırmak için gelmiştim dedi
Ryuzaki Netsu

Ryuzaki Netsu

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:34 pm

Baş belaları.Son zamanlarda çok sorun çıkartıyorlar beş altı tane yakaladık ama sanki sake kıtlığından çıkmışlar dedi
Ren Kei

Ren Kei

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:37 pm

Bu gerçekten ilginç,değil mi?Yani belki biraz paranoyaklaşıyorum ama neden böyle bir şey için senin gibi bir ANBU gelsin ki?En fazla bir jounin beklerdim dedi ve kollarını göğüslerinin altında birleştirdi.
Neito Reacte

Neito Reacte

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:38 pm

Gülümsemesi bozulmuştu,yavaşca fısıldadı.

Çünkü...Akatsuki.
Ryuzaki Netsu

Ryuzaki Netsu

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:39 pm

Bütün neşesi soldu eski haline döndü

Akatsukimi?
Ren Kei

Ren Kei

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:44 pm

Kei'nin neşesi solamazdı çünkü zaten yoktu.Sonra yüzüne zar zor bir gülücük yerleştirdi.Biri onları gözlüyordu ve ikisininde yüzünün solması iyiye işaret olamazdı.Ah ne kadar komiksin,bizi az daha inandırıyordun ve...ah dedi ve düşer gibi yaptı.ANBU onu tutunca fısıldadı Sanırım hedef bizi izliyor.
Neito Reacte

Neito Reacte

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:56 pm

Neito yavaşca Kei Ren'in baktığı tarafa baktı.Gördüğü kadarıyla kişi akatsuki olmalıydı.Ama belli etmemeliydi.Flying thunder god tekniği için kullandığı patlayıcı kağıt tarzı mühürler bulunan kağıtı gizlice çantasından çıkardı.
Uchiha Sroa

Uchiha Sroa

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:59 pm

Gördüğü kadarıyla biri onu farketmişti.Daha da uzatmamak için üstüne çıktığı binadan atladı.Yavaşca güldü.O sırada mavi saçlı olan bir şey saklıyor gibiydi.Saldırıp saldırmayacaklarını izlemeye karar verdi.
Ryuzaki Netsu

Ryuzaki Netsu

MesajKonu: Geri: Herhangi bir gün...   Herhangi bir gün... Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 7:22 pm

Netsu Akatsukiyi fark ettiğinde sadece öyle bakıyordu hemen saldırmayı düşündü ama Kei ona engel oldu

Herhangi bir gün...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki